IIYAMA Monitor 32 cale XUB3297QSNP-B1 IPS,QHD,USB-C DOCK (95W), USB HUB 4x,
IIYAMA Monitor 32 cale XUB3297QSNP-B1 IPS,QHD,USB-C DOCK (95W), USB HUB 4x, IIYAMA Monitor 32 cale XUB3297QSNP-B1 IPS,QHD,USB-C DOCK (95W), USB HUB 4x, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 32 cale XUB3297QSNP-B1 IPS,QHD,USB-C DOCK (95W), USB HUB 4x,
IIYAMA Monitor 32 cale XUB3297QSNP-B1 IPS,QHD,USB-C DOCK (95W), USB HUB 4x, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel DP Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x HDMI. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel DP Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji MPRT | 1ms |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 245.5mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite XUB3297QSNP-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 392.7mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.1mm |
| Plamka matrycy | 0.273mm |
| Pobór mocy | 40W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 32'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 714mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 9.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość (maks.) | 602mm |
| Wysokość z podstawą | 452mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 9.5kg
- Model
- ProLite XUB3297QSNP-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 32''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 392.7mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 698.1mm
- Plamka matrycy
- 0.273mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
2 x DisplayPort
3 x USB 3.2 Type-C Gen 1
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TCO
TUV
UKCA
VCCI-B
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 40W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel DP Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa
- TCO Certified
- Tak
- Szerokość
- 714mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 452mm
- Głębokość z podstawą
- 245.5mm
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Wysokość (maks.)
- 602mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 1ms
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570124435
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także