Sharp Monitor MultiSync EA272QB 27 cali czarny
Sharp Monitor MultiSync EA272QB 27 cali czarny Sharp Monitor MultiSync EA272QB 27 cali czarny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
Sharp Monitor MultiSync EA272QB 27 cali czarny
Sharp Monitor MultiSync EA272QB 27 cali czarny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 4 x USB 3.1, 1 x USB (Type C), 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: MultiSync EA272Q.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 4 x USB 3.1, 1 x USB (Type C), 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 6ms |
| Częstotliwość pionowa max. | 75Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 94kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5kHz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 4 x USB 3.1, 1 x USB (Type C), 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 250mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 7 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | MultiSync EA272Q |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.233mm |
| Pobór mocy | 27W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 611.8mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 5.8kg |
| Waga z podstawą | 9.2kg |
| Wysokość (maks.) | 528mm |
| Wysokość z podstawą | 378mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 5.8kg
- Model
- MultiSync EA272Q
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.233mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 6ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x USB (Type C)
2 x DisplayPort
4 x USB 3.1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- Energy Star
RoHS
TCO - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 27W
- Klasa energetyczna
- C
- TCO Certified
- Tak
- Szerokość
- 611.8mm
- Kontrast dynamiczny
- 7 000:1
- Wysokość z podstawą
- 378mm
- Głębokość z podstawą
- 250mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 31.5kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 94kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 56Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 75Hz
- Waga z podstawą
- 9.2kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 528mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4550556137522
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także