XIAOMI Monitor A22i
XIAOMI Monitor A22i XIAOMI Monitor A22i to monitor. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. 1920 x 1080 (FHD 1080) Rozdzielczość A22i Model Xiaomi - __XIA% Data Act 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI.
XIAOMI Monitor A22i
XIAOMI Monitor A22i to monitor. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor Podstawa Wspornik Instrukcja obsługi Kabel HDMI Zasilacz . Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor Podstawa Wspornik Instrukcja obsługi Kabel HDMI Zasilacz |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 165mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | A22i |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.45'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 493mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Waga z podstawą | 2.2kg |
| Wysokość z podstawą | 376mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- A22i
- Przekątna ekranu 2
- 21.45''
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x HDMI - Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- TUV
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- Nie dotyczy
- Akcesoria w zestawie
- Monitor Podstawa Wspornik Instrukcja obsługi Kabel HDMI Zasilacz
- Szerokość
- 493mm
- Wysokość z podstawą
- 376mm
- Głębokość z podstawą
- 165mm
- Waga z podstawą
- 2.2kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Xiaomi - __XIA%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941948700314
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także