IIYAMA Monitor 21.5 cala T2255MSC-B1 POJ.10PKT.IPS,HDMI,DP,2xUSB 3.0
IIYAMA Monitor 21.5 cala T2255MSC-B1 POJ.10PKT.IPS,HDMI,DP,2xUSB 3.0 IIYAMA Monitor 21.5 cala T2255MSC-B1 POJ.10PKT.IPS,HDMI,DP,2xUSB 3.0 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 21.5 cala T2255MSC-B1 POJ.10PKT.IPS,HDMI,DP,2xUSB 3.0
IIYAMA Monitor 21.5 cala T2255MSC-B1 POJ.10PKT.IPS,HDMI,DP,2xUSB 3.0 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ProLite T2255MSC.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 48.5mm |
| Jasność | 360cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite T2255MSC |
| Obszar widzialny w pionie | 260mm |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 493.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- ProLite T2255MSC
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 21.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 260mm
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- 360cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
REACH
RoHS
TUV
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- D
- Wysokość
- Szerokość
- 493.5mm
- Głębokość
- 48.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570121625
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także