HP Inc. Monitor S7 Pro 727pk 4K TB4 8J9G2AA
HP Inc. Monitor S7 Pro 727pk 4K TB4 8J9G2AA HP Inc. Monitor S7 Pro 727pk 4K TB4 8J9G2AA to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
HP Inc. Monitor S7 Pro 727pk 4K TB4 8J9G2AA
HP Inc. Monitor S7 Pro 727pk 4K TB4 8J9G2AA to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%. Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN, 2 x Thunderbolt 4, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN, 2 x Thunderbolt 4, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2.
Specyfikacja techniczna
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN, 2 x Thunderbolt 4, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 74.5mm |
| Głębokość z podstawą | 225.2mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Srebrny |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Model | HP 727pk |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.15mm |
| Pobór mocy | 215W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wysokość | 354mm |
| Wysokość z podstawą | 540.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Srebrny - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- HP 727pk
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- 0.15mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 2 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
2 x DisplayPort
2 x Thunderbolt 4
2 x USB 3.2 Type-C Gen 2
5 x USB 3.2 Type-A Gen 2 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- BSMI
CB
CCC
CE
CEL
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
KC
KCC
PSB
RCM
UL/C-UL or CSA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 215W
- Klasa energetyczna
- F
- Wysokość
- 354mm
- Szerokość
- Głębokość
- 74.5mm
- Wysokość z podstawą
- 540.5mm
- Głębokość z podstawą
- 225.2mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Częstotliwość pionowa min.
- Częstotliwość pionowa max.
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 197497766295
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także