Dell Monitor S2425HSM 23.8 cala LED IPS/1920x1080/2X HDMI/3Y
563,99 zł
Brutto
Dell Monitor S2425HSM 23.8 cala LED IPS/1920x1080/2X HDMI/3Y Dell Monitor S2425HSM 23.8 cala LED IPS/1920x1080/2X HDMI/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor S2425HSM 23.8 cala LED IPS/1920x1080/2X HDMI/3Y
Dell Monitor S2425HSM 23.8 cala LED IPS/1920x1080/2X HDMI/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
TFT IPS (IPS)
Typ matrycy
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
S2425HSM
Model
4ms
Czas reakcji new
Jakość obrazu i komfort pracy
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 58.72mm |
| Głębokość z podstawą | 191.82mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | S2425HSM |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2745mm |
| Pobór mocy | 39W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 537.64mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3.03kg |
| Waga z podstawą | 5.01kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 313.73mm |
| Wysokość (maks.) | 457.03mm |
| Wysokość z podstawą | 347.03mm |
210-BSZD
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Srebrny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.03kg
- Model
- S2425HSM
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.2745mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 2 x HDMI
- Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- Energy Star
RoHS - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 39W
- Klasa energetyczna
- D
- Wysokość
- 313.73mm
- Szerokość
- 537.64mm
- Głębokość
- 58.72mm
- Wysokość z podstawą
- 347.03mm
- Głębokość z podstawą
- 191.82mm
- Waga z podstawą
- 5.01kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 457.03mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 144Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116691396
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także