Lenovo Monitor ThinkVision 27.0 T27Q-40 WLED LCD 64A6ZAT6EU
Lenovo Monitor ThinkVision 27.0 T27Q-40 WLED LCD 64A6ZAT6EU Lenovo Monitor ThinkVision 27.0 T27Q-40 WLED LCD 64A6ZAT6EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Lenovo Monitor ThinkVision 27.0 T27Q-40 WLED LCD 64A6ZAT6EU
Lenovo Monitor ThinkVision 27.0 T27Q-40 WLED LCD 64A6ZAT6EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ThinkVision T27Q-40 .
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | ThinkVision T27Q-40 |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 90W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość (maks.) | 539.3mm |
| Wysokość z podstawą | 384.3mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- ThinkVision T27Q-40
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
RoHS
TCO
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 90W
- Klasa energetyczna
- D
- Wysokość
- Szerokość
- Głębokość
- Wysokość z podstawą
- 384.3mm
- Głębokość z podstawą
- Częstotliwość pionowa min.
- Częstotliwość pionowa max.
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 539.3mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 198155930423
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także