ZOWIE Monitor 24.1 cala BENQ XL2540X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING
ZOWIE Monitor 24.1 cala BENQ XL2540X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING ZOWIE Monitor 24.1 cala BENQ XL2540X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING to monitor z matrycą Fast TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
ZOWIE Monitor 24.1 cala BENQ XL2540X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING
ZOWIE Monitor 24.1 cala BENQ XL2540X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING to monitor z matrycą Fast TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 1ms |
| Częstotliwość odświeżania | 280Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 209mm |
| Jasność | 320cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | XL2540X+ |
| Obszar widzialny w pionie | 298.08mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 535.68mm |
| Plamka matrycy | 0.28mm |
| Pobór mocy | 18W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24.1'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 576mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | Fast TN |
| Waga z podstawą | 5.8kg |
| Wysokość | 362mm |
| Wysokość (maks.) | 517mm |
| Zakres regulacji wysokości | 155mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- XL2540X+
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 24.1''
- Typ matrycy
- Fast TN
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 298.08mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 535.68mm
- Plamka matrycy
- 0.28mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 1ms
- Jasność
- 320cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
3 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Pobór mocy
- 18W
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 362mm
- Szerokość
- 576mm
- Kontrast dynamiczny
- 12 000 000:1
- Głębokość z podstawą
- 209mm
- Waga z podstawą
- 5.8kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 517mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 280Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Zakres regulacji wysokości
- 155mm
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Tak
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755095986
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także