IIYAMA Monitor 24 cale GC2480HSU-B1,VA,180HZ,1500R,USBx2,0,5ms,300cd
IIYAMA Monitor 24 cale GC2480HSU-B1,VA,180HZ,1500R,USBx2,0,5ms,300cd IIYAMA Monitor 24 cale GC2480HSU-B1,VA,180HZ,1500R,USBx2,0,5ms,300cd to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 24 cale GC2480HSU-B1,VA,180HZ,1500R,USBx2,0,5ms,300cd
IIYAMA Monitor 24 cale GC2480HSU-B1,VA,180HZ,1500R,USBx2,0,5ms,300cd to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: G-MASTER GC2480HSU-B1.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 202mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | G-MASTER GC2480HSU-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 293.3mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 521.4mm |
| Plamka matrycy | 0.271mm |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 535.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 394.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- G-MASTER GC2480HSU-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.6''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 293.3mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 521.4mm
- Plamka matrycy
- 0.271mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI
2 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TCO
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Wysokość
- 394.5mm
- Szerokość
- 535.5mm
- Głębokość
- 202mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Zakrzywienie ekranu
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570124503
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także