Benq Monitor 27 cali PD2706QN LED 5ms/IPS/HDMI/100Hz
Benq Monitor 27 cali PD2706QN LED 5ms/IPS/HDMI/100Hz Benq Monitor 27 cali PD2706QN LED 5ms/IPS/HDMI/100Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 27 cali PD2706QN LED 5ms/IPS/HDMI/100Hz
Benq Monitor 27 cali PD2706QN LED 5ms/IPS/HDMI/100Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Clean Cloth QSG Karta gwarancyjna Raport kalibracji Pokrywa złącz Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa . Gniazda we/wy: 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Clean Cloth QSG Karta gwarancyjna Raport kalibracji Pokrywa złącz Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 220.2mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | PD2706QN |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 29W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 614mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 6.42kg |
| Waga z podstawą | 9.32kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 429.97mm |
| Wysokość (maks.) | 544.96mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 6.42kg
- Model
- PD2706QN
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- Calman Verified
Pantone Validated
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 29W
- Klasa energetyczna
- G
- Akcesoria w zestawie
- Clean Cloth QSG Karta gwarancyjna Raport kalibracji Pokrywa złącz Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa
- Wysokość
- 429.97mm
- Szerokość
- 614mm
- Głębokość
- 220.2mm
- Waga z podstawą
- 9.32kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Jasność HDR
- Wysokość (maks.)
- 544.96mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755095412
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także