Asus Monitor 27 cali VG279Q5A TUF5 200Hz 0.3MS 2HDMI DP
Asus Monitor 27 cali VG279Q5A TUF5 200Hz 0.3MS 2HDMI DP Asus Monitor 27 cali VG279Q5A TUF5 200Hz 0.3MS 2HDMI DP to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 27 cali VG279Q5A TUF5 200Hz 0.3MS 2HDMI DP
Asus Monitor 27 cali VG279Q5A TUF5 200Hz 0.3MS 2HDMI DP to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel DisplayPort Przewód zasilający Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Śrubokręt w kształcie litery L . Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel DisplayPort Przewód zasilający Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Śrubokręt w kształcie litery L |
| Czas reakcji MPRT | 0.3ms |
| Częstotliwość odświeżania | 200Hz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 59mm |
| Głębokość z podstawą | 193mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | TUF Gaming VG279Q5A |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888mm |
| Plamka matrycy | 0.311mm |
| Pobór mocy | 16.7W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 614mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga | 3.7kg |
| Waga z podstawą | 4.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 368mm |
| Wysokość z podstawą | 453mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.7kg
- Model
- TUF Gaming VG279Q5A
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 336.312mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 597.888mm
- Plamka matrycy
- 0.311mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- AMD FreeSync Premium
FSC Mix
G-SYNC
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 16.7W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Kabel DisplayPort Przewód zasilający Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Śrubokręt w kształcie litery L
- Wysokość
- 368mm
- Szerokość
- 614mm
- Głębokość
- 59mm
- Wysokość z podstawą
- 453mm
- Głębokość z podstawą
- 193mm
- Waga z podstawą
- 4.5kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 200Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 0.3ms
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711636007108
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także