XIAOMI Monitor Gaming Curved G34WQi EU
XIAOMI Monitor Gaming Curved G34WQi EU XIAOMI Monitor Gaming Curved G34WQi EU to monitor. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. 3440 x 1440 Rozdzielczość G34WQi Model Xiaomi - __XIA%.
XIAOMI Monitor Gaming Curved G34WQi EU
XIAOMI Monitor Gaming Curved G34WQi EU to monitor. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x DisplayPort. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x DisplayPort |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 210mm |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | G34WQi |
| Pobór mocy | 65W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 34'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Szerokość | 811.3mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Waga z podstawą | 6.9kg |
| Wysokość z podstawą | 510.1mm |
| Zakrzywienie ekranu | 1500R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- G34WQi
- Przekątna ekranu 2
- 34''
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 21:9
- Rozdzielczość
- 3440 x 1440
- Czas reakcji new
- Jasność
- 350cd/m²
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
2 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 75 x 75
- Pobór mocy
- 65W
- Klasa energetyczna
- Nie dotyczy
- Szerokość
- 811.3mm
- Wysokość z podstawą
- 510.1mm
- Głębokość z podstawą
- 210mm
- Zakrzywienie ekranu
- 1500R
- Waga z podstawą
- 6.9kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Xiaomi - __XIA%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941948702097
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także