Asus Monitor 16 cali PA16USV 4K IPS HDMI USB-C
Asus Monitor 16 cali PA16USV 4K IPS HDMI USB-C Asus Monitor 16 cali PA16USV 4K IPS HDMI USB-C to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
Asus Monitor 16 cali PA16USV 4K IPS HDMI USB-C
Asus Monitor 16 cali PA16USV 4K IPS HDMI USB-C to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x USB 3.0, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x USB 3.0, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x USB 3.0, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 26.6mm |
| Głębokość z podstawą | 109.3mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | PA16USV |
| Obszar widzialny w pionie | 193.62mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.21mm |
| Plamka matrycy | 0.089mm |
| Pobór mocy | 15W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 15.6'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Szerokość | 357.4mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 1.3kg |
| Waga z podstawą | 1.4kg |
| Wysokość | 224.9mm |
| Wysokość z podstawą | 242.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 1.3kg
- Model
- PA16USV
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 15.6''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 193.62mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 344.21mm
- Plamka matrycy
- 0.089mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 200:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x HDMI
1 x USB 3.0
3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
FSC Mix
TUV - Standard VESA
- 75 x 75
- Pobór mocy
- 15W
- Klasa energetyczna
- F
- Wysokość
- 224.9mm
- Szerokość
- 357.4mm
- Głębokość
- 26.6mm
- Wysokość z podstawą
- 242.5mm
- Głębokość z podstawą
- 109.3mm
- Waga z podstawą
- 1.4kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387406144
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także