IIYAMA Monitor 24 cali XB2492HSU-B1 IPS,FHD,HDMI,DP,120Hz,300cd,4ms,
IIYAMA Monitor 24 cali XB2492HSU-B1 IPS,FHD,HDMI,DP,120Hz,300cd,4ms, IIYAMA Monitor 24 cali XB2492HSU-B1 IPS,FHD,HDMI,DP,120Hz,300cd,4ms, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 24 cali XB2492HSU-B1 IPS,FHD,HDMI,DP,120Hz,300cd,4ms,
IIYAMA Monitor 24 cali XB2492HSU-B1 IPS,FHD,HDMI,DP,120Hz,300cd,4ms, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable: zasilający, USB, HDMI Szybki przewodnik Przewodnik bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 (Type B). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 (Type B).
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI Szybki przewodnik Przewodnik bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 3ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30Hz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 (Type B) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 209.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | B |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | XB2492HSU-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.275mm |
| Pobór mocy | 10.7W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 543mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 373.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.5kg
- Model
- XB2492HSU-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 24''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.5mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 527mm
- Plamka matrycy
- 0.275mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 3ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB 3.0 (Type B)
2 x USB 3.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
RoHS
TCO
VCCI-B
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 10.7W
- Klasa energetyczna
- B
- Akcesoria w zestawie
- Kable: zasilający, USB, HDMI Szybki przewodnik Przewodnik bezpieczeństwa
- Wysokość
- 373.5mm
- Szerokość
- 543mm
- Głębokość
- 209.5mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Częstotliwość pozioma min.
- 30Hz
- Częstotliwość pozioma max.
- 140kHz
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 120Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570126187
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także