Benq Monitor 31.5 cala RD320UA 4K LED 5ms/60Hz/IPS
Benq Monitor 31.5 cala RD320UA 4K LED 5ms/60Hz/IPS Benq Monitor 31.5 cala RD320UA 4K LED 5ms/60Hz/IPS to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 31.5 cala RD320UA 4K LED 5ms/60Hz/IPS
Benq Monitor 31.5 cala RD320UA 4K LED 5ms/60Hz/IPS to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 88.6mm |
| Głębokość z podstawą | 188mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 400nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Szary |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Model | RD320UA |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 30W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 714.6mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 7.3kg |
| Waga z podstawą | 11kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 425mm |
| Wysokość (maks.) | 759.7mm |
| Wysokość z podstawą | 601mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Szary - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 7.3kg
- Model
- RD320UA
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 400nits
- Kontrast statyczny
- 2 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
TCO - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 30W
- Klasa energetyczna
- F
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 425mm
- Szerokość
- 714.6mm
- Głębokość
- 88.6mm
- Wysokość z podstawą
- 601mm
- Głębokość z podstawą
- 188mm
- Waga z podstawą
- 11kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 759.7mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755094415
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także