Benq Monitor 23.8 cala GW2490C LED 5ms/IPS/HDMI/USB/144Hz
Benq Monitor 23.8 cala GW2490C LED 5ms/IPS/HDMI/USB/144Hz Benq Monitor 23.8 cala GW2490C LED 5ms/IPS/HDMI/USB/144Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 23.8 cala GW2490C LED 5ms/IPS/HDMI/USB/144Hz
Benq Monitor 23.8 cala GW2490C LED 5ms/IPS/HDMI/USB/144Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C).
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 64mm |
| Głębokość z podstawą | 207mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | GW2490C |
| Pobór mocy | 14W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 540mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3.06kg |
| Waga z podstawą | 3.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 328mm |
| Wysokość z podstawą | 410mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3.06kg
- Model
- GW2490C
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 250cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type C) - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- TUV
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 14W
- Klasa energetyczna
- D
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI
- Wysokość
- 328mm
- Szerokość
- 540mm
- Głębokość
- 64mm
- Wysokość z podstawą
- 410mm
- Głębokość z podstawą
- 207mm
- Waga z podstawą
- 3.5kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 144Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Nie
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755096938
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także