Zasilacz ATX Rebeltec RAPTOR 600W, BRONZE 80+, Single Rail, DC-DC
Zasilacz ATX Rebeltec RAPTOR 600W, BRONZE 80+, Single Rail, DC-DC Zasilacz ATX Rebeltec RAPTOR 600W, BRONZE 80+, Single Rail, DC-DC to zasilacz komputerowy o mocy 600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz ATX Rebeltec RAPTOR 600W, BRONZE 80+, Single Rail, DC-DC
Zasilacz ATX Rebeltec RAPTOR 600W, BRONZE 80+, Single Rail, DC-DC to zasilacz komputerowy o mocy 600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Filtry zabezpieczające: Dodatkowa stabilizacja napięcia. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 80% pod typowym obciążeniem. Wtyczka zasilania: 5x złącze SATA (na 3 kablach o dł 45-60cm, flat black).
Złącza i wyposażenie
Złącza zasilacza: 3x Molex, 5xSATA, 1x CPU 12V 4+4pin, 2x PCI-E 6+2pin, 1x 1x pin ATX 20+4pin.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE |
| Filtry zabezpieczające | Dodatkowa stabilizacja napięcia |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 600 W |
| Modularność | Brak |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 80% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 12 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | 5x złącze SATA (na 3 kablach o dł 45-60cm, flat black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 140 x 86 mm |
| Zabezpieczenia | OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora |
| Złącza zasilacza | 3x Molex, 5xSATA, 1x CPU 12V 4+4pin, 2x PCI-E 6+2pin, 1x 1x pin ATX 20+4pin |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 150 x 140 x 86 mm
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
- Certyfikat
- CE
- Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 600 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Sprawność
- 80% pod typowym obciążeniem
- Średnica wentylatora
- 12 mm
- Wtyczka zasilania
- 5x złącze SATA (na 3 kablach o dł 45-60cm, flat black)
- Modularność
- Brak
- Złącza zasilacza
- 3x Molex, 5xSATA, 1x CPU 12V 4+4pin, 2x PCI-E 6+2pin, 1x 1x pin ATX 20+4pin
- Filtry zabezpieczające
- Dodatkowa stabilizacja napięcia
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902539602265
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także