Cooler Master Zasilacz Elite Gold 1200W 80 Plus ATX 3.1
Cooler Master Zasilacz Elite Gold 1200W 80 Plus ATX 3.1 Cooler Master Zasilacz Elite Gold 1200W 80 Plus ATX 3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Cooler Master Zasilacz Elite Gold 1200W 80 Plus ATX 3.1
Cooler Master Zasilacz Elite Gold 1200W 80 Plus ATX 3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 150 x 150 x 86 mm. Zabezpieczenia / filtry: Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Termiczne (OTP).
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 6 |
| Ilość złącz zas. SATA | 9 |
| Moc zasilacza | 1200 W |
| PFC | Aktywny, Tak |
| Waga | 2.7kg |
| Wentylator | 13.5 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 150 x 150 x 86 mm |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Termiczne (OTP) |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 150 x 150 x 86 mm
- Waga
- 2.7kg
- Moc zasilacza
- 1200 W
- Wentylator
- 13.5 cm
- PFC
- Aktywny
Tak - Ilość złącz zas. MOLEX
- 3
- Ilość złącz zas. SATA
- 9
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 1
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 6
- Złącze zas. MB
- 24 pin
- Zasilacz modularny
- Nie
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Gold
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 2
- Wersja ATX
- 3.1
- Format (zasilacze)
- ATX
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 1
- Zabezpieczenia / filtry
- Przeciwprzeciążeniowe (OPP)
Przeciwprzepięciowe (OVP)
Przeciwzwarciowe (SCP)
Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
Termiczne (OTP)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719512160404
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także