Zasilacz Chieftec ZPU-400S 400W ATX 120mm 80+White aPFC
Zasilacz Chieftec ZPU-400S 400W ATX 120mm 80+White aPFC Zasilacz Chieftec ZPU-400S 400W ATX 120mm 80+White aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 400 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz Chieftec ZPU-400S 400W ATX 120mm 80+White aPFC
Zasilacz Chieftec ZPU-400S 400W ATX 120mm 80+White aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 400 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: CE, RoHS, EAC, ErP, CB, 80 PLUS White. Długość kabli: 20+4 PIN ATX: 550 mm, 8 PIN EPS (4+4): 1 x 600 mm, 8 PIN PCIe (6+2): 1 x 550 mm, SATA/MOLEX: 2 x 450/150/150 mm. Natężenia zasilacza: +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12V1: 30A, +5VSB: 2,5A. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, RoHS, EAC, ErP, CB, 80 PLUS White |
| Długość kabli | 20+4 PIN ATX: 550 mm, 8 PIN EPS (4+4): 1 x 600 mm, 8 PIN PCIe (6+2): 1 x 550 mm, SATA/MOLEX: 2 x 450/150/150 mm |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 400 W |
| Natężenia zasilacza | +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12V1: 30A, +5VSB: 2,5A |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | PCI-E 6+2 pin x 1, SATA x 4, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, Molex 4-pin x 10, ATX 20+4pin |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, SIP (Surge & Inrush Pro... |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 140 x 150 x 86
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - Certyfikat
- 80 PLUS White
CB
CE
EAC
ErP
RoHS - Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 400 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Średnica wentylatora
- 120 mm
- Wtyczka zasilania
- ATX 20+4pin
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1
Molex 4-pin x 10
PCI-E 6+2 pin x 1
SATA x 4 - Długość kabli
- 8 PIN EPS (4+4): 1 x 600 mm
8 PIN PCIe (6+2): 1 x 550 mm
20+4 PIN ATX: 550 mm
SATA/MOLEX: 2 x 450/150/150 mm - Natężenia zasilacza
- +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12V1: 30A, +5VSB: 2,5A
Specyficzne kody
- EAN13
- 0753263078605
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także