MODECOM Zasilacz komputerowy HEX 850W PLATINUM ATX3.1
MODECOM Zasilacz komputerowy HEX 850W PLATINUM ATX3.1 MODECOM Zasilacz komputerowy HEX 850W PLATINUM ATX3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. Aktywny.
MODECOM Zasilacz komputerowy HEX 850W PLATINUM ATX3.1
MODECOM Zasilacz komputerowy HEX 850W PLATINUM ATX3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Wymiary: 160 x 150 x 85 mm. Zabezpieczenia / filtry: Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przed przepięciami i udarami (SIP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP).
Specyfikacja techniczna
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 120 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6) | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Moc zasilacza | 850 W |
| PFC | Aktywny |
| Waga | 1.4kg |
| Wentylator | 14 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 160 x 150 x 85 mm |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przed przepięciami i udarami (SIP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP) |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 120 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Wymiary
- 160 x 150 x 85 mm
- Waga
- 1.4kg
- Moc zasilacza
- 850 W
- Wentylator
- 14 cm
- PFC
- Aktywny
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 3
- Ilość złącz zas. SATA
- 6
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 4
- Złącze zas. MB
- 20 + 4 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Wersja ATX
- 3.1
- Format (zasilacze)
- ATX
- Ilość złącz zas. Floppy
- 1
- Ilość złącz zas. PATA
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 0
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 1
- Ilość złącz USB 10P
- 0
- Zabezpieczenia / filtry
- Przeciwprzeciążeniowe (OPP)
Przeciwprzepięciowe (OVP)
Przeciwzwarciowe (SCP)
Przed przepięciami i udarami (SIP)
Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
Przed zbyt wysokim prądem (OCP)
Termiczne (OTP) - PMBus 5 Pin
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903560982692
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także