Benq Monitor 28 cali RD280UA 4K IPS 5ms/IPS/1200:1/HDMI/DP
Benq Monitor 28 cali RD280UA 4K IPS 5ms/IPS/1200:1/HDMI/DP Benq Monitor 28 cali RD280UA 4K IPS 5ms/IPS/1200:1/HDMI/DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 28 cali RD280UA 4K IPS 5ms/IPS/1200:1/HDMI/DP
Benq Monitor 28 cali RD280UA 4K IPS 5ms/IPS/1200:1/HDMI/DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: QSG Karta gwarancyjna Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | QSG Karta gwarancyjna Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 476mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Szary |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | RD280UA |
| Pivot | Tak |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 3:2 |
| Przekątna ekranu 2 | 28.2" |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2560 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 610.4mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 11.4kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 602.2mm |
| Wysokość (maks.) | 732.2mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Szary
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- RD280UA
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 28.2"
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 3:2
- Rozdzielczość
- 3840 x 2560
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 200:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type B)
2 x USB 3.2 Type-C Gen 1
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
TCO
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- G
- Akcesoria w zestawie
- QSG Karta gwarancyjna Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 602.2mm
- Szerokość
- 610.4mm
- Głębokość
- 476mm
- Waga z podstawą
- 11.4kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Jasność HDR
- Wysokość (maks.)
- 732.2mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755093302
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także