IIYAMA Monitor 15.6 cala ProLite TF1633MSC-B1 IPS,poj.10pkt.450cd,IP54
IIYAMA Monitor 15.6 cala ProLite TF1633MSC-B1 IPS,poj.10pkt.450cd,IP54 IIYAMA Monitor 15.6 cala ProLite TF1633MSC-B1 IPS,poj.10pkt.450cd,IP54 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 15.6 cala ProLite TF1633MSC-B1 IPS,poj.10pkt.450cd,IP54
IIYAMA Monitor 15.6 cala ProLite TF1633MSC-B1 IPS,poj.10pkt.450cd,IP54 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Informacje o gwarancji: Gwarancja 3 lata (door to door) Jak skontaktować się z pomocą techniczną iiyama?.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 68kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 45.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 3 lata (door to door) Jak skontaktować się z pomocą techniczną iiyama? |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite TF1633MSC-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 193.6mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.2mm |
| Plamka matrycy | 0.179mm |
| Pobór mocy | 12W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 15.6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 389mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 246.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2kg
- Model
- ProLite TF1633MSC-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 15.6''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 193.6mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 344.2mm
- Plamka matrycy
- 0.179mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 450cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
REACH
RoHS
TUV
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 12W
- Klasa energetyczna
- C
- Wysokość
- 246.5mm
- Szerokość
- 389mm
- Głębokość
- 45.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 68kHz
- Informacje o gwarancji
- Gwarancja 3 lata (door to door) Jak skontaktować się z pomocą techniczną iiyama?
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570122530
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także