IIYAMA Monitor ProLite 27 cali XB2796QSC-B1 IPS,QHD,HDMI,USB-C (PD
IIYAMA Monitor ProLite 27 cali XB2796QSC-B1 IPS,QHD,HDMI,USB-C (PD IIYAMA Monitor ProLite 27 cali XB2796QSC-B1 IPS,QHD,HDMI,USB-C (PD to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor ProLite 27 cali XB2796QSC-B1 IPS,QHD,HDMI,USB-C (PD
IIYAMA Monitor ProLite 27 cali XB2796QSC-B1 IPS,QHD,HDMI,USB-C (PD to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable: zasilający (1.8m), USB-C (1.0m) Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający (1.8m), USB-C (1.0m) Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 120Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30Hz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB (Type C), 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 224.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite XB2796QSC-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 336mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.233mm |
| Pobór mocy | 20W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 613.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 404.5mm |
| Wysokość z podstawą | 550.5mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- ProLite XB2796QSC-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 336mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 597mm
- Plamka matrycy
- 0.233mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x HDMI
2 x USB (Type C)
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CE
EAC
PSE
REACH
RoHS
TUV
UKCA
VCCI-B
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 20W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Kable: zasilający (1.8m), USB-C (1.0m) Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
- Wysokość
- 404.5mm
- Szerokość
- 613.5mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 550.5mm
- Głębokość z podstawą
- 224.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30Hz
- Częstotliwość pozioma max.
- 120Hz
- Waga z podstawą
- 6kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Kensington Security Slot
- Nie
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570127023
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także