HP Inc. Monitor E32K G5 4K 6N4D6AA
HP Inc. Monitor E32K G5 4K 6N4D6AA HP Inc. Monitor E32K G5 4K 6N4D6AA to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS) Typ matrycy.
HP Inc. Monitor E32K G5 4K 6N4D6AA
HP Inc. Monitor E32K G5 4K 6N4D6AA to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor Karta gwarancyjna Instrukcja szybkiej instalacji Kabel USB Type-C do Type-C Przewód zasilający . Data Act: HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 3 x USB 3.0, 1 x USB (Type C), 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 3 x USB 3.0, 1 x USB (Type C), 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor Karta gwarancyjna Instrukcja szybkiej instalacji Kabel USB Type-C do Type-C Przewód zasilający |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 3 x USB 3.0, 1 x USB (Type C), 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 74.7mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 8 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | 6N4D6AA |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 32kW |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry | Pivot 90° Swivel 45° Nachylenie -5 do +20° |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 421.2mm |
| Wysokość z podstawą | 603.4mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- 6N4D6AA
- Pozostałe parametry
- Pivot 90° Swivel 45° Nachylenie -5 do +20°
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x USB (Type C)
3 x USB 3.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- BSMI
CB
CCC
CE
CEL
EAC
Energy Star
FCC Class A
ISO 9241-307
MEPS
PSB
PSE
TCO
TUV
VCCI
WEEE
WHQL - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 32kW
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Monitor Karta gwarancyjna Instrukcja szybkiej instalacji Kabel USB Type-C do Type-C Przewód zasilający
- Wysokość
- 421.2mm
- Szerokość
- Głębokość
- 74.7mm
- Kontrast dynamiczny
- 8 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 603.4mm
- Głębokość z podstawą
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Częstotliwość pionowa min.
- Częstotliwość pionowa max.
- Zakrzywienie ekranu
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 196786296673
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także