IIYAMA Monitor 27 cali XUB2797HSN-B2 + Norton Small Business card 250G PL
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2797HSN-B2 + Norton Small Business card 250G PL IIYAMA Monitor 27 cali XUB2797HSN-B2 + Norton Small Business card 250G PL to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2797HSN-B2 + Norton Small Business card 250G PL
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2797HSN-B2 + Norton Small Business card 250G PL to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 1ms |
| Czas trwania (licencji / subskrypcji) | 1 rok |
| Częstotliwość pozioma max. | 110kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 209.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Licencja | Dla małych firm, Komercyjna |
| Liczba stanowisk / jednostek | 6 |
| Liczba użytkowników | 1 |
| Model | ProLite XUB2797HSN-B2 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.8mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.311mm |
| Pobór mocy | 22W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rodzaj (oprogramowanie) | Bezpieczeństwo |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 611.5mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wersja | Attach |
| Wersja językowa (oprogramowanie) | Polska |
| Wysokość | 400.5mm |
| Wysokość (maks.) | 550.5mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
Kosz zgodnie z zasadami recyklingu - Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- ProLite XUB2797HSN-B2
- Wersja
- Attach
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 336.3mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 597.8mm
- Plamka matrycy
- 0.311mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 1ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x USB (Type C)
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TCO
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 22W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa
- TCO Certified
- Tak
- Separator - nagłówek
- Monitor ProLite XUB2797HSN-B2
Norton Small Business card 250G PL - Wysokość
- 400.5mm
- Szerokość
- 611.5mm
- Głębokość
- 209.5mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 110kHz
- Waga z podstawą
- 6kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Wysokość (maks.)
- 550.5mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Liczba użytkowników
- 1
- Liczba stanowisk / jednostek
- 6
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
- Rodzaj (oprogramowanie)
- Bezpieczeństwo
- Licencja
- Dla małych firm
Komercyjna - Czas trwania (licencji / subskrypcji)
- 1 rok
- Wersja językowa (oprogramowanie)
- Polska
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902002367011
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także