AOC Monitor Q27B35E 27 cali IPS 75Hz HDMI DP
507,99 zł
Brutto
AOC Monitor Q27B35E 27 cali IPS 75Hz HDMI DP AOC Monitor Q27B35E 27 cali IPS 75Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
AOC Monitor Q27B35E 27 cali IPS 75Hz HDMI DP
AOC Monitor Q27B35E 27 cali IPS 75Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
TFT IPS (IPS)
Typ matrycy
2560 x 1440
Rozdzielczość
Q27B35E
Model
1ms
Czas reakcji MPRT
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji MPRT | 1ms |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 75Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 35.2mm |
| Głębokość z podstawą | 195.9mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | Q27B35E |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Pobór mocy | 20W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 614.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.82kg |
| Waga z podstawą | 3.03kg |
| Wysokość | 363.1mm |
| Wysokość z podstawą | 451.8mm |
Q27B35E
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2.82kg
- Model
- Q27B35E
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.2331mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CB
CE
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ISO 9241-307
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 20W
- Klasa energetyczna
- C
- Wysokość
- 363.1mm
- Szerokość
- 614.5mm
- Głębokość
- 35.2mm
- Kontrast dynamiczny
- 20 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 451.8mm
- Głębokość z podstawą
- 195.9mm
- Waga z podstawą
- 3.03kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 75Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
- Czas reakcji MPRT
- 1ms
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986183062
chat
Komentarze (1)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także