IIYAMA Monitor ProLite 44.5 cala XCB4594DQSU-B1
IIYAMA Monitor ProLite 44.5 cala XCB4594DQSU-B1 IIYAMA Monitor ProLite 44.5 cala XCB4594DQSU-B1 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. VA Typ matrycy.
IIYAMA Monitor ProLite 44.5 cala XCB4594DQSU-B1
IIYAMA Monitor ProLite 44.5 cala XCB4594DQSU-B1 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable: zasilający (1.8m), USB (1.5m), HDMI (1.5m), DP (1.8m) Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa . Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ProLite XCB4594DQSU-B1.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający (1.8m), USB (1.5m), HDMI (1.5m), DP (1.8m) Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 2ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 135kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Canon - __CAN% |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 275mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | ProLite XCB4594DQSU-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 305.9mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1087.5mm |
| Pobór mocy | 37W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 44.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100, 200 x 100 |
| Szerokość | 1090mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | VA |
| Waga z podstawą | 10.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 409mm |
| Wysokość z podstawą | 539mm |
| Zakres regulacji wysokości | 130mm |
| Zakrzywienie ekranu | 1500R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- ProLite XCB4594DQSU-B1
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 44.5''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 305.9mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 1087.5mm
- Proporcje obrazu
- 32:9
- Rozdzielczość
- 5120 x 1440
- Czas reakcji new
- 2ms
- Jasność
- 450cd/m²
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
2 x DisplayPort
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TUV
UKCA
VCCI
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
200 x 100 - Pobór mocy
- 37W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kable: zasilający (1.8m), USB (1.5m), HDMI (1.5m), DP (1.8m) Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
- Wysokość
- 409mm
- Szerokość
- 1090mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 539mm
- Głębokość z podstawą
- 275mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 135kHz
- Zakrzywienie ekranu
- 1500R
- Waga z podstawą
- 10.5kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Canon - __CAN%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Kensington Security Slot
- Nie
- Zakres regulacji wysokości
- 130mm
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Nie
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570126293
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także