Obudowa Endorfy Signum 300 Air (EY2A005) czarna
Obudowa Endorfy Signum 300 Air (EY2A005) czarna Obudowa Endorfy Signum 300 Air (EY2A005) czarna to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Obudowa Endorfy Signum 300 Air (EY2A005) czarna
Obudowa Endorfy Signum 300 Air (EY2A005) czarna to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Kluczowe cechy
Gniazda na panelu: USB 2.0 x2, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe. Wyposażenie dodatkowe: 3× Stratus 120 PWM fan; 1 x Stratus 120 PWM fan.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: 3× Stratus 120 PWM fan; 1 x Stratus 120 PWM fan.
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | ATX |
| Gniazda na panelu | USB 2.0 x2, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe |
| Ilość wentylatorów (max) | 8 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 4 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 2 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 350 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 161 mm |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 413×447×216 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | 3× Stratus 120 PWM fan; 1 x Stratus 120 PWM fan |
Opis
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format płyty
- ATX
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Wyposażenie dodatkowe
- 3× Stratus 120 PWM fan; 1 x Stratus 120 PWM fan
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 413×447×216 mm
- Obudowa z zasilaczem
- Nie
- Ilość zatok zewn. 5.25"
- 0 szt.
- Ilość zatok zewn. 3.5" (A)
- 2 szt.
- Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
- 0 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
- 4 szt.
- Gniazda na panelu
- USB 2.0 x2
Wejście mikrofonowe
Wyjście słuchawkowe - Miejsca na karty rozszerzeń
- 7
- Maksymalna długość karty graficznej
- 350 mm
- Okno
- Nie
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 161 mm
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 4 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 8 szt.
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903018666242
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także