Obudowa Chieftec APEX LUMO GA-01B-L-OP E-ATX ARGB z oknem bez zasilacza
Obudowa Chieftec APEX LUMO GA-01B-L-OP E-ATX ARGB z oknem bez zasilacza Obudowa Chieftec APEX LUMO GA-01B-L-OP E-ATX ARGB z oknem bez zasilacza to obudowa komputerowa ATX. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Obudowa Chieftec APEX LUMO GA-01B-L-OP E-ATX ARGB z oknem bez zasilacza
Obudowa Chieftec APEX LUMO GA-01B-L-OP E-ATX ARGB z oknem bez zasilacza to obudowa komputerowa ATX. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Kluczowe cechy
Format płyty: Mini-ITX, Extended-ATX, M-ATX, ATX. Gniazda na panelu: HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2, USB 3.1 Typ C x1. Materiał: Szkło hartowane, SPCC. Wyposażenie dodatkowe: Hub RGB (DF-200) ze złączem 3PIN +5V M/B, Kabel zasilający SATA.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Hub RGB (DF-200) ze złączem 3PIN +5V M/B, Kabel zasilający SATA.
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | Mini-ITX, Extended-ATX, M-ATX, ATX |
| Gniazda na panelu | HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2, USB 3.1 Typ C x1 |
| Ilość wentylatorów (max) | 9 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 175 mm |
| Materiał | Szkło hartowane, SPCC |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Okno | Tak |
| Standard zasilacza | ATX |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 465 x 230 x 495 |
| Wyposażenie dodatkowe | Hub RGB (DF-200) ze złączem 3PIN +5V M/B, Kabel zasilający SATA |
Opis
- Typ obudowy
- Mini Tower
- Format płyty
- ATX
Extended-ATX
M-ATX
Mini-ITX - Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Hub RGB (DF-200) ze złączem 3PIN +5V M/B
Kabel zasilający SATA - Wymiary [G x S x W] (mm)
- 465 x 230 x 495
- Materiał
- SPCC
Szkło hartowane - Obudowa z zasilaczem
- Nie
- Gniazda na panelu
- HD Audio (microphone + line-out)
USB 3.0 x2
USB 3.1 Typ C x1 - Miejsca na karty rozszerzeń
- 7
- Maksymalna długość karty graficznej
- 400 mm
- Okno
- Tak
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 175 mm
- Boczny kanał wentylacyjny
- Nie
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 4 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 9 szt.
- Standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 0753263078810
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także