Asus Monitor 32 cale PA32UCXR 4K PRO ART
Asus Monitor 32 cale PA32UCXR 4K PRO ART Asus Monitor 32 cale PA32UCXR 4K PRO ART to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
Asus Monitor 32 cale PA32UCXR 4K PRO ART
Asus Monitor 32 cale PA32UCXR 4K PRO ART to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.1, 2 x Thunderbolt 4. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.1, 2 x Thunderbolt 4.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.1, 2 x Thunderbolt 4 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 90mm |
| Głębokość z podstawą | 245mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 1000cd/m² |
| Jasność HDR | 1600cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProArt PA32UCXR |
| Obszar widzialny w pionie | 398.52mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 708.48mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.1845mm |
| Pobór mocy | 46.62W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 32'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 727mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 9.2kg |
| Waga z podstawą | 13.8kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 445mm |
| Wysokość z podstawą | 601mm |
| Zakres regulacji wysokości | 100mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 9.2kg
- Model
- ProArt PA32UCXR
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 32''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 398.52mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 708.48mm
- Plamka matrycy
- 0.1845mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 1000cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x USB (Type C)
2 x HDMI
2 x Thunderbolt 4
3 x USB 3.1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- Energy Star
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 46.62W
- Klasa energetyczna
- G
- Wysokość
- 445mm
- Szerokość
- 727mm
- Głębokość
- 90mm
- Kontrast dynamiczny
- 1 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 601mm
- Głębokość z podstawą
- 245mm
- Waga z podstawą
- 13.8kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Jasność HDR
- 1600cd/m²
- Data Act
- Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
- Zakres regulacji wysokości
- 100mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387267103
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także