Benq Monitor 31.5 cala MA320U 4K LED 5ms/60Hz/IPS
Benq Monitor 31.5 cala MA320U 4K LED 5ms/60Hz/IPS Benq Monitor 31.5 cala MA320U 4K LED 5ms/60Hz/IPS to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 31.5 cala MA320U 4K LED 5ms/60Hz/IPS
Benq Monitor 31.5 cala MA320U 4K LED 5ms/60Hz/IPS to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 82.7mm |
| Głębokość z podstawą | 220.2mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 550nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Srebrny |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Model | MA320U |
| Pivot | Tak |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 714.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 6.05kg |
| Waga z podstawą | 9.1kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 424.4mm |
| Wysokość (maks.) | 608.8mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Srebrny - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 6.05kg
- Model
- MA320U
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- Jasność
- 550nits
- Kontrast statyczny
- 1 300:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x USB (Type C)
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- Energy Star
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- G
- Wysokość
- 424.4mm
- Szerokość
- 714.5mm
- Głębokość
- 82.7mm
- Głębokość z podstawą
- 220.2mm
- Waga z podstawą
- 9.1kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 608.8mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755094552
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także