ZOWIE Monitor BENQ XL2540K LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING
ZOWIE Monitor BENQ XL2540K LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING ZOWIE Monitor BENQ XL2540K LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING to monitor z matrycą TFT-TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
ZOWIE Monitor BENQ XL2540K LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING
ZOWIE Monitor BENQ XL2540K LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING to monitor z matrycą TFT-TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | XL2540K |
| Plamka matrycy | 0.282mm |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 571mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Wysokość z podstawą | 443mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- XL2540K
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 24.5''
- Typ matrycy
- TFT-TN
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- Obszar widzialny w poziomie
- Plamka matrycy
- 0.282mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
3 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- F
- Szerokość
- 571mm
- Kontrast dynamiczny
- 12 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 443mm
- Głębokość z podstawą
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755083303
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także