Sharp Monitor MultiSync EA272U 27 cali czarny
Sharp Monitor MultiSync EA272U 27 cali czarny Sharp Monitor MultiSync EA272U 27 cali czarny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
Sharp Monitor MultiSync EA272U 27 cali czarny
Sharp Monitor MultiSync EA272U 27 cali czarny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor Kabel USB-C Kabel zasilający Instrukcja . Gniazda we/wy: 1 x RJ-45 LAN, 1 x HDMI, 4 x USB 3.1, 1 x USB (Type C), 2 x DisplayPort. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x RJ-45 LAN, 1 x HDMI, 4 x USB 3.1, 1 x USB (Type C), 2 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor Kabel USB-C Kabel zasilający Instrukcja |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 1 x HDMI, 4 x USB 3.1, 1 x USB (Type C), 2 x DisplayPort |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 250mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | EA272U |
| Pivot | Tak |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 378mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- EA272U
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x USB (Type C)
2 x DisplayPort
4 x USB 3.1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CE
EAC
Energy Star
ErP
PSB
RoHS
TCO
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- Klasa energetyczna
- C
- Akcesoria w zestawie
- Monitor Kabel USB-C Kabel zasilający Instrukcja
- Wysokość
- 378mm
- Szerokość
- Głębokość
- 250mm
- Częstotliwość pozioma min.
- Częstotliwość pozioma max.
- Częstotliwość pionowa min.
- Częstotliwość pionowa max.
- Zakrzywienie ekranu
- Waga z podstawą
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- Regulacja wysokości
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4550556137546
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także