MSI Monitor 23.8 cala PRO MP242PMG LED/FHD/Flat/120Hz/czarny
MSI Monitor 23.8 cala PRO MP242PMG LED/FHD/Flat/120Hz/czarny MSI Monitor 23.8 cala PRO MP242PMG LED/FHD/Flat/120Hz/czarny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
MSI Monitor 23.8 cala PRO MP242PMG LED/FHD/Flat/120Hz/czarny
MSI Monitor 23.8 cala PRO MP242PMG LED/FHD/Flat/120Hz/czarny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 2.0. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji MPRT | 1ms |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość z podstawą | 227mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | PRO MP242PMG |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2745mm |
| Pobór mocy | 18W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 540mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 5.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 412mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 5.5kg
- Model
- PRO MP242PMG
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.46mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 527.04mm
- Plamka matrycy
- 0.2745mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type B)
2 x USB 2.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- TUV
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 18W
- Klasa energetyczna
- E
- Szerokość
- 540mm
- Wysokość z podstawą
- 412mm
- Głębokość z podstawą
- 227mm
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 120Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 1ms
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377260404
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także