LG Electronics Monitor 50UL3Q-E 350cd/m2 UHD 16/7
LG Electronics Monitor 50UL3Q-E 350cd/m2 UHD 16/7 LG Electronics Monitor 50UL3Q-E 350cd/m2 UHD 16/7 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. VA Typ matrycy.
LG Electronics Monitor 50UL3Q-E 350cd/m2 UHD 16/7
LG Electronics Monitor 50UL3Q-E 350cd/m2 UHD 16/7 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x Audio out, 3 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 2 x RS-232 (COM). Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x Audio out, 3 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 2 x RS-232 (COM).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 8ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out, 3 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 2 x RS-232 (COM) |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 59.9mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 4 500:1 |
| Model | 50UL3Q-E |
| Pobór mocy | 152W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 50'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Szerokość | 1.12mm |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 9.3kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 641.4mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 9.3kg
- Model
- 50UL3Q-E
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 50''
- Typ matrycy
- VA
- Ekran dotykowy
- Nie
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 8ms
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 4 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x RJ-45 LAN
2 x RS-232 (COM)
2 x USB 2.0
3 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CB
EMC
EPEAT
ErP - Standard VESA
- 200 x 200
- Pobór mocy
- 152W
- Klasa energetyczna
- G
- Wysokość
- 641.4mm
- Szerokość
- 1.12mm
- Głębokość
- 59.9mm
- Kontrast dynamiczny
- 1 000 000:1
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 60Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806096497494
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także