Asus Monitor 27 cali ProArt PA27UCGE 4K IPS 600NIT USB-C HDMI
Asus Monitor 27 cali ProArt PA27UCGE 4K IPS 600NIT USB-C HDMI Asus Monitor 27 cali ProArt PA27UCGE 4K IPS 600NIT USB-C HDMI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 27 cali ProArt PA27UCGE 4K IPS 600NIT USB-C HDMI
Asus Monitor 27 cali ProArt PA27UCGE 4K IPS 600NIT USB-C HDMI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość odświeżania | 160Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 160Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 373kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31kHz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 47.6mm |
| Głębokość z podstawą | 201.8mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 600cd/m² |
| Jasność HDR | 600cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | PA27UCGE |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.155mm |
| Pobór mocy | 26W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 612.4mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.5kg |
| Waga z podstawą | 6.4kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 380.8mm |
| Wysokość z podstawą | 574.7mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.5kg
- Model
- PA27UCGE
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 335.66mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 596.74mm
- Plamka matrycy
- 0.155mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- Jasność
- 600cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x USB (Type C)
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- Calman Ready
EPEAT
Energy Star
FSC Mix
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 26W
- Klasa energetyczna
- F
- Wysokość
- 380.8mm
- Szerokość
- 612.4mm
- Głębokość
- 47.6mm
- Wysokość z podstawą
- 574.7mm
- Głębokość z podstawą
- 201.8mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 31kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 373kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 160Hz
- Waga z podstawą
- 6.4kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Jasność HDR
- 600cd/m²
- Data Act
- Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 160Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387734667
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także