Dell Monitor U4323QE 42.5 cala IPS UHD 4K
Dell Monitor U4323QE 42.5 cala IPS UHD 4K Dell Monitor U4323QE 42.5 cala IPS UHD 4K to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
Dell Monitor U4323QE 42.5 cala IPS UHD 4K
Dell Monitor U4323QE 42.5 cala IPS UHD 4K to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 4 x USB 3.1, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN, 5 x USB (Type C). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD). Standard VESA: 100 x 100, 200 x 200.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 4 x USB 3.1, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN, 5 x USB (Type C).
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 4 x USB 3.1, 2 x DisplayPort, 1 x RJ-45 LAN, 5 x USB (Type C) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 256.4mm |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | U4323QE |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2451mm |
| Pobór mocy | 250W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 42.51 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100, 200 x 200 |
| Szerokość | 967.2mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 13kg |
| Waga z podstawą | 18.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 560.5mm |
| Wysokość z podstawą | 655.2mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 13kg
- Model
- U4323QE
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 42.51
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.2451mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x RJ-45 LAN
2 x DisplayPort
2 x HDMI
4 x USB 3.1
5 x USB (Type C) - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- Energy Star
- Standard VESA
- 100 x 100
200 x 200 - Pobór mocy
- 250W
- Klasa energetyczna
- G
- Wysokość
- 560.5mm
- Szerokość
- 967.2mm
- Głębokość
- Wysokość z podstawą
- 655.2mm
- Głębokość z podstawą
- 256.4mm
- Waga z podstawą
- 18.5kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116434498
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także