Lenovo Monitor ThinkVision S24-4e 23.8 64B5KAT1EU
Lenovo Monitor ThinkVision S24-4e 23.8 64B5KAT1EU Lenovo Monitor ThinkVision S24-4e 23.8 64B5KAT1EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Lenovo Monitor ThinkVision S24-4e 23.8 64B5KAT1EU
Lenovo Monitor ThinkVision S24-4e 23.8 64B5KAT1EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 44mm |
| Głębokość z podstawą | 180mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Model | S24-4e |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527mm |
| Plamka matrycy | 0.2745mm |
| Pobór mocy | 16W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 539.8mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.7kg |
| Waga z podstawą | 3kg |
| Wysokość | 325.7mm |
| Wysokość (maks.) | 402.9mm |
| Wysokość z podstawą | 402.9mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2.7kg
- Model
- S24-4e
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.5mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 527mm
- Plamka matrycy
- 0.2745mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 250cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 300:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
RoHS - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 16W
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 325.7mm
- Szerokość
- 539.8mm
- Głębokość
- 44mm
- Wysokość z podstawą
- 402.9mm
- Głębokość z podstawą
- 180mm
- Waga z podstawą
- 3kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 402.9mm
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 198156628701
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także