HyperX Mysz Classic 240 księżycowa biel Bluetooth - 793F9AA ABB
HyperX Mysz Classic 240 księżycowa biel Bluetooth - 793F9AA ABB HyperX Mysz Classic 240 księżycowa biel Bluetooth - 793F9AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
HyperX Mysz Classic 240 księżycowa biel Bluetooth - 793F9AA ABB
HyperX Mysz Classic 240 księżycowa biel Bluetooth - 793F9AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Mysz bezprzewodowa Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Bateria AA . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 107 x 60.5 x 29.31 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Mysz bezprzewodowa Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Bateria AA |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | Bluetooth |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Model | HP 240 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 0.0542kg |
| Wymiary | 107 x 60.5 x 29.31 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1600dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 107 x 60.5 x 29.31 mm
- Waga
- 0.0542kg
- Model
- HP 240
- Akcesoria w zestawie
- Mysz bezprzewodowa Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Bateria AA
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 197029744302
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także