Thermaltake Obudowa - The Tower 600 TG - Hydrangea Blue
Thermaltake Obudowa - The Tower 600 TG - Hydrangea Blue Thermaltake Obudowa - The Tower 600 TG - Hydrangea Blue to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower, Compact (UPS).
Thermaltake Obudowa - The Tower 600 TG - Hydrangea Blue
Thermaltake Obudowa - The Tower 600 TG - Hydrangea Blue to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 240 mm (bok), 1 x 360 mm (bok), 1 x 280 mm (bok), 1 x 120 mm (bok), 1 x 420 mm (bok), 1 x 140 mm (bok). Opcjonalne wentylatory: 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra), 3 x 120 mm (bok), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (góra), 2 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 4 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Rękojmia |
| Kolor (wyliczeniowy) | Błękitny |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 6 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 2 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 220mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 13 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 210mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (bok), 1 x 360 mm (bok), 1 x 280 mm (bok), 1 x 120 mm (bok), 1 x 420 mm (bok), 1 x 140 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra), 3 x 120 mm (bok), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (góra), 2 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Midi Tower, Compact (UPS) |
| Waga | 9.7kg |
| Wymiary | 550 * 420 * 268,4 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 120 mm (tył) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 4 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Błękitny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 550 * 420 * 268,4 mm
- Waga
- 9.7kg
- Typ obudowy
- Compact (UPS)
Midi Tower - Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 1
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 5
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C
1 x mikrofon
1 x słuchawki
4 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 6
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- 400mm
- Podświetlenie obudowy
- Nie
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 2
- Zainstalowane wentylatory
- 2 x 120 mm (tył)
- Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 210mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 13
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (bok)
1 x 140 mm (bok)
1 x 240 mm (bok)
1 x 280 mm (bok)
1 x 360 mm (bok)
1 x 420 mm (bok) - Opcjonalne wentylatory
- 2 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył)
3 x 120 mm (bok)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra)
3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (góra) - Maksymalna długość zasilacza
- 220mm
- Kompatybilny standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711475645684
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także