Thermaltake Obudowa - Divider 500 ARGB Tempered Glass - Czarna
Thermaltake Obudowa - Divider 500 ARGB Tempered Glass - Czarna Thermaltake Obudowa - Divider 500 ARGB Tempered Glass - Czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Thermaltake Obudowa - Divider 500 ARGB Tempered Glass - Czarna
Thermaltake Obudowa - Divider 500 ARGB Tempered Glass - Czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Rękojmia. Pozostałe parametry: System chłodzenia Front: 120 x 120 x 25 mm ARGB fan (1000rpm, 27.2 dBA) x 3 Tył: 120 x 120 x 25 mm fan (1200rpm, 22 dBA) x 1 . Wymiary: 530 * 230 * 466 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Rękojmia |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Pozostałe parametry | System chłodzenia Front: 120 x 120 x 25 mm ARGB fan (1000rpm, 27.2 dBA) x 3 Tył: 120 x 120 x 25 mm fan (1200rpm, 22 dBA) x 1 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 10.6kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 530 * 230 * 466 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 530 * 230 * 466 mm
- Waga
- 10.6kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Wentylator
- 12 cm
- Pozostałe parametry
- System chłodzenia Front: 120 x 120 x 25 mm ARGB fan (1000rpm, 27.2 dBA) x 3 Tył: 120 x 120 x 25 mm fan (1200rpm, 22 dBA) x 1
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 7
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.1 Typ C
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- Air Duct
- Nie
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 4713227527880
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także