Obudowa Modecom Volcano Space Apex ARGB MIDI Czarna
Obudowa Modecom Volcano Space Apex ARGB MIDI Czarna Obudowa Modecom Volcano Space Apex ARGB MIDI Czarna to obudowa komputerowa ATX. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower.
Obudowa Modecom Volcano Space Apex ARGB MIDI Czarna
Obudowa Modecom Volcano Space Apex ARGB MIDI Czarna to obudowa komputerowa ATX. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Kluczowe cechy
Format płyty: ATX, Micro-ATX, ITX. Gniazda na panelu: HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2, USB Typu C X 1. Wyposażenie dodatkowe: długość karty graficznej 430 mm.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: długość karty graficznej 430 mm.
Specyfikacja techniczna
| Boczny kanał wentylacyjny | Tak |
| Format płyty | ATX, Micro-ATX, ITX |
| Gniazda na panelu | HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2, USB Typu C X 1 |
| Ilość wentylatorów (max) | 9 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 3 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 1 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 430 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 180 mm |
| Materiał | Stal |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Standard zasilacza | ATX |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 461 x 235 x 505 |
| Wyposażenie dodatkowe | długość karty graficznej 430 mm |
Opis
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format płyty
- ATX
ITX
Micro-ATX - Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Wyposażenie dodatkowe
- długość karty graficznej 430 mm
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 461 x 235 x 505
- Materiał
- Stal
- Obudowa z zasilaczem
- Nie
- Ilość zatok zewn. 5.25"
- 0 szt.
- Ilość zatok zewn. 3.5" (A)
- 0 szt.
- Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
- 1 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
- 3 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D)
- 0 szt.
- Obsługa beznarzędziowa
- Nie
- Gniazda na panelu
- HD Audio (microphone + line-out)
USB 3.0 x2
USB Typu C X 1 - Miejsca na karty rozszerzeń
- 7
- Maksymalna długość karty graficznej
- 430 mm
- Okno
- Nie
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 180 mm
- Boczny kanał wentylacyjny
- Tak
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 4 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 9 szt.
- Standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903560981282
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także