Obudowa Endorfy Regnum 400 ARGB czarny
388,99 zł
Brutto
Obudowa Endorfy Regnum 400 ARGB czarny Obudowa Endorfy Regnum 400 ARGB czarny to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. ATX, Micro-ATX, ITX.
Obudowa Endorfy Regnum 400 ARGB czarny
Obudowa Endorfy Regnum 400 ARGB czarny to obudowa komputerowa ATX marki COOLING.PL. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
ATX, Micro-ATX, ITX
Format płyty
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, USB-A x2
Gniazda na panelu
8 szt.
Ilość wentylatorów (max)
Kluczowe cechy
Format płyty: ATX, Micro-ATX, ITX. Gniazda na panelu: Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, USB-A x2.
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | ATX, Micro-ATX, ITX |
| Gniazda na panelu | Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, USB-A x2 |
| Ilość wentylatorów (max) | 8 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D) | 2 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 370 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 162 mm |
| Obsługa beznarzędziowa | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 520×280×505 mm |
EY2A009
13 Przedmioty
Opis
- Format płyty
- ATX
ITX
Micro-ATX - Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 520×280×505 mm
- Obudowa z zasilaczem
- Nie
- Ilość zatok zewn. 5.25"
- 0 szt.
- Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
- 0 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
- 2 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D)
- 2 szt.
- Obsługa beznarzędziowa
- Tak
- Gniazda na panelu
- USB-A x2
Wejście mikrofonowe
Wyjście słuchawkowe - Maksymalna długość karty graficznej
- 370 mm
- Okno
- Nie
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 162 mm
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 4 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 8 szt.
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903018666280
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także