Obudowa Modecom BREEZE ARGB FLOW Midi USB Type-C, czarna
Obudowa Modecom BREEZE ARGB FLOW Midi USB Type-C, czarna Obudowa Modecom BREEZE ARGB FLOW Midi USB Type-C, czarna to obudowa komputerowa ATX. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Obudowa Modecom BREEZE ARGB FLOW Midi USB Type-C, czarna
Obudowa Modecom BREEZE ARGB FLOW Midi USB Type-C, czarna to obudowa komputerowa ATX. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Kluczowe cechy
Format płyty: ATX, Micro-ATX, Mini-ATX. Gniazda na panelu: HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2. Wymiary [G x S x W] (mm): 418 x 230 x 456. Wyposażenie dodatkowe: Grubość stali: 0.4-0.5 mm.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Grubość stali: 0.4-0.5 mm.
Specyfikacja techniczna
| Boczny kanał wentylacyjny | Tak |
| Format płyty | ATX, Micro-ATX, Mini-ATX |
| Gniazda na panelu | HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2 |
| Ilość wentylatorów (max) | 6 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 2 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 360 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 175 mm |
| Materiał | Stal |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Obsługa beznarzędziowa | Tak |
| Okno | Tak |
| Standard zasilacza | ATX |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 418 x 230 x 456 |
| Wyposażenie dodatkowe | Grubość stali: 0.4-0.5 mm |
Opis
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format płyty
- ATX
Micro-ATX
Mini-ATX - Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Wyposażenie dodatkowe
- Grubość stali: 0.4-0.5 mm
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 418 x 230 x 456
- Materiał
- Stal
- Obudowa z zasilaczem
- Nie
- Ilość zatok zewn. 3.5" (A)
- 0 szt.
- Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
- 2 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
- 1 szt.
- Obsługa beznarzędziowa
- Tak
- Gniazda na panelu
- HD Audio (microphone + line-out)
USB 3.0 x2 - Miejsca na karty rozszerzeń
- 7
- Maksymalna długość karty graficznej
- 360 mm
- Okno
- Tak
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 175 mm
- Boczny kanał wentylacyjny
- Tak
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 4 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 6 szt.
- Standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903560981541
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także