Thermaltake Obudowa - CTE E550 TG - Black
Thermaltake Obudowa - CTE E550 TG - Black Thermaltake Obudowa - CTE E550 TG - Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX.
Thermaltake Obudowa - CTE E550 TG - Black
Thermaltake Obudowa - CTE E550 TG - Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne wentylatory: 1 x 120 mm (przód), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół), 2 x 120 mm (góra), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (bok). Wymiary: 558,5 * 270 * 513 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Rękojmia |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 8 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 415mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 220mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 166mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 5 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (dół), 1 x 240 mm (bok), 1 x 360 mm (dół), 1 x 360 mm (bok), 1 x 280 mm (bok), 1 x 120 mm (bok), 1 x 420 mm (bok), 1 x 420 mm (dół), 1 x 140 mm (bok), 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (dół), 1 x 240 mm (dół), 1 x 140 mm (dół), 1 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (przód), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół), 2 x 120 mm (góra), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (bok) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 14.5kg |
| Wymiary | 558,5 * 270 * 513 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB Typ C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 558,5 * 270 * 513 mm
- Waga
- 14.5kg
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
E-ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 5
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 3
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB Typ C
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 8
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- 415mm
- Podświetlenie obudowy
- Nie
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 0
- Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 166mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 8
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (bok)
1 x 120 mm (dół)
1 x 120 mm (góra)
1 x 140 mm (bok)
1 x 140 mm (dół)
1 x 240 mm (bok)
1 x 240 mm (dół)
1 x 240 mm (góra)
1 x 280 mm (bok)
1 x 280 mm (dół)
1 x 360 mm (bok)
1 x 360 mm (dół)
1 x 420 mm (bok)
1 x 420 mm (dół) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (przód)
2 x 120 mm (góra)
3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (bok)
3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół) - Maksymalna długość zasilacza
- 220mm
- Kompatybilny standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711475647060
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także