Thermaltake Obudowa - CTE T500 Air TG - Black
Thermaltake Obudowa - CTE T500 Air TG - Black Thermaltake Obudowa - CTE T500 Air TG - Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Big Tower Typ obudowy Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX.
Thermaltake Obudowa - CTE T500 Air TG - Black
Thermaltake Obudowa - CTE T500 Air TG - Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 1 x 240 mm (tył), 1 x 280 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (przód), 1 x 420 mm (przód), 1 x 360 mm (przód). Opcjonalne wentylatory: 2 x 120/140 mm (góra), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód), 2 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0, 1 x USB Typ C, 1 x mikrofon, 1 x słuchawki.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Rękojmia |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 10 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 385mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 180mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 11 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 195mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 4 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 1 x 240 mm (tył), 1 x 280 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (przód), 1 x 420 mm (przód), 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód), 2 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Big Tower |
| Waga | 15.3kg |
| Wymiary | 615 x 275 x 516 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 140 mm (tył), 1 x 140 mm (przód), 1 x 140 mm (góra) |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0, 1 x USB Typ C, 1 x mikrofon, 1 x słuchawki |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 615 x 275 x 516 mm
- Waga
- 15.3kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Big Tower
- Format obudowy
- ATX
E-ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 4
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 6
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB Typ C
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 10
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- 385mm
- Podświetlenie obudowy
- Nie
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 3
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 140 mm (góra)
1 x 140 mm (przód)
1 x 140 mm (tył) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 195mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 11
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (przód)
1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (przód)
1 x 140 mm (tył)
1 x 240 mm (przód)
1 x 240 mm (tył)
1 x 280 mm (tył)
1 x 360 mm (przód)
1 x 420 mm (przód) - Opcjonalne wentylatory
- 2 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył)
2 x 120/140 mm (góra)
3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) - Maksymalna długość zasilacza
- 180mm
- Kompatybilny standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 4713227535533
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także