Zalman Obudowa P40 Prism Mid-Tower szkło hartowane czarna
Zalman Obudowa P40 Prism Mid-Tower szkło hartowane czarna Zalman Obudowa P40 Prism Mid-Tower szkło hartowane czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Zalman Obudowa P40 Prism Mid-Tower szkło hartowane czarna
Zalman Obudowa P40 Prism Mid-Tower szkło hartowane czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 360 mm (bok), 1 x 120 mm (bok), 1 x 120 mm (tył), 1 x 240 mm (bok). Opcjonalne wentylatory: 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm (dół), 5 x 120 mm (bok).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C, Power, Reset.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (bok), 1 x 120 mm (bok), 1 x 120 mm (tył), 1 x 240 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm (dół), 5 x 120 mm (bok) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary | 495 x 235 x 452 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C, Power, Reset |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 495 x 235 x 452 mm
- Waga
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 3
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 0
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB Typ C
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.0
Power
Reset - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- Podświetlenie obudowy
- ARGB
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm ARGB (tył)
- Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- Maksymalna ilość wentylatorów
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (bok)
1 x 120 mm (tył)
1 x 240 mm (bok)
1 x 360 mm (bok) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
3 x 120 mm (dół)
5 x 120 mm (bok) - Maksymalna długość zasilacza
- Ilość miejsc na karty rozszerzeń
Specyficzne kody
- EAN13
- 8800263650163
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także