Corsair Obudowa 3500X RSR ARGB TG Mid-Tower Czarna
Corsair Obudowa 3500X RSR ARGB TG Mid-Tower Czarna Corsair Obudowa 3500X RSR ARGB TG Mid-Tower Czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy.
Corsair Obudowa 3500X RSR ARGB TG Mid-Tower Czarna
Corsair Obudowa 3500X RSR ARGB TG Mid-Tower Czarna to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 360 mm (góra), 1 x 240 mm (bok), 1 x 360 mm (bok), 1 x 280 mm (bok), 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 280 mm (góra). Opcjonalne wentylatory: 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (bok), 3 x 120 mm lub 1 x 140 mm (dół).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon/słuchawki (combo), Power, Reset, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 425mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 180mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra), 1 x 240 mm (bok), 1 x 360 mm (bok), 1 x 280 mm (bok), 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 280 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (bok), 3 x 120 mm lub 1 x 140 mm (dół) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB, Tak |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 10.66kg |
| Wymiary | 506 x 460 x 240 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (bok) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo), Power, Reset, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 506 x 460 x 240 mm
- Waga
- 10.66kg
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
E-ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.2 Gen1
Power
Reset - Panel boczny
- Szkło hartowane
- Maksymalna długość karty graficznej
- 425mm
- Podświetlenie obudowy
- ARGB
Tak - Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 3
- Zainstalowane wentylatory
- 3 x 120 mm ARGB (bok)
- Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 170mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 10
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (tył)
1 x 240 mm (bok)
1 x 240 mm (góra)
1 x 280 mm (bok)
1 x 280 mm (góra)
1 x 360 mm (bok)
1 x 360 mm (góra) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
3 x 120 mm lub 1 x 140 mm (dół)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (bok)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) - Maksymalna długość zasilacza
- 180mm
- Ilość miejsc na karty rozszerzeń
- 7
- Kompatybilny standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 840440407096
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także