Fractal Design Obudowa Ridge White PCIE 4.0 mITX
Fractal Design Obudowa Ridge White PCIE 4.0 mITX Fractal Design Obudowa Ridge White PCIE 4.0 mITX to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Tower Slim Typ obudowy.
Fractal Design Obudowa Ridge White PCIE 4.0 mITX
Fractal Design Obudowa Ridge White PCIE 4.0 mITX to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wentylator: 12 cm, 14 cm, 8 cm. Wymiary: Pionowo: 374 x 110 x 395 mm Poziomo: 360 x 375 x 115 mm . Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB 3.1 Typ C.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB 3.1 Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Typ obudowy | Tower Slim |
| Waga | 5.5kg |
| Wentylator | 12 cm, 14 cm, 8 cm |
| Wymiary | Pionowo: 374 x 110 x 395 mm Poziomo: 360 x 375 x 115 mm |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB 3.1 Typ C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- Pionowo: 374 x 110 x 395 mm Poziomo: 360 x 375 x 115 mm
- Waga
- 5.5kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Wentylator
- 8 cm
12 cm
14 cm - Typ obudowy
- Tower Slim
- Format obudowy
- Mini ITX
- Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 4
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.1 Typ C
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 4
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 7340172706106
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także