Fractal Design Obudowa Pop 2 Air czarna TG
Fractal Design Obudowa Pop 2 Air czarna TG Fractal Design Obudowa Pop 2 Air czarna TG to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy Mini ITX, Micro ATX, ATX.
Fractal Design Obudowa Pop 2 Air czarna TG
Fractal Design Obudowa Pop 2 Air czarna TG to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra), 1 x 360 mm (góra). Opcjonalne wentylatory: 3 x 120 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: Brak.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 3 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 0mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 0mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 0mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra), 1 x 360 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 0kg |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | Brak |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 0kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 1
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- Brak
- Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 3
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Maksymalna długość karty graficznej
- 0mm
- Podświetlenie obudowy
- Nie
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 3
- Zainstalowane wentylatory
- 3 x 120 mm (przód)
- Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 0mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 7
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (tył)
1 x 240 mm (góra)
1 x 360 mm (góra) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
3 x 120 mm (przód)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) - Maksymalna długość zasilacza
- 0mm
- Ilość miejsc na karty rozszerzeń
- 7
- Kompatybilny standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 7340172710448
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także